Osiągnięcia uczniów Gimnazjum nr 6 - archiwum (2007 - 2012)

2011/2012

• Wyróżnienie w VII Edycji Konkursu Edukacyjnego "Bezpieczniej z prądem" - Amelia Muńkowiak kl. 3b
  • Laureat X Małej Olimpiady Matematycznej - Natalia Laskowska kl. 6c
  • 8 miejsce w Ogólnoplskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Matematyki OLIMPUS - Wojciech Sontowski k.l 4c
  • 3 Miejsce w Mistrzostwach Katowic w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych
  • 1 Miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych organizowanych przez Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "RED BOX"
  • 2 miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o puchar "UKS KUKUŁKI" klasy 1-3 organizacja i udział w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar "UKS KARLIK" kalsy 1-3 i 4-6
  • 1 miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "NAUKOWIEC NA PLAKACIE" - Natalia Laskowska kl. 6c
  • 3 miejsce w Ogólnoplskim Konkursie Plastycznym "POWÓDŹ POŻAR DNIEM CZY NOCĄ STRAŻAK PRZYCHODZI CI Z POMOCĄ" - Natalia
    Laskowska kl. 6c
  • 1 miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "SPORT I REKREACJA W MOIM MIEŚCIE" - Natalia Laskowska kl. 6c
  • 1 miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "BRĄZOWO, ALE CZY ZDROWO" - Natalia Laskowska kl. 6c
  • Laureat "MAŁEJ OLIMPIADY MATEMATYCZNEJ" - Natalia Laskowska kl. 6c
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "KANGUR" - Natalia Laskowska kl. 6c
  • Laureat Międzynarodowego Konkursu "BALTIE" - Paweł Nalepka kl. 6b
  • 1 miejsce na 4 Ogólnopolskim Festiwalu HIP-HOP, BREAKDENS - "WIOLINKI"
  • Wyróżnienie 2 i 3 stopnia w Konursie Tanecznym "RÓŻA 2012" - "WIOLINKI"
  • Laureat Międzyszkolnego Kokursu "POZYTYWNA ENERGIA" - Amelia Mańkowiak 3b
  • Finalista "MAŁEJ OLIMPIADY MATEMATYCZNEJ" - Natalia Kawecka kl. 6b

2010/2011

• Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Historia Polski oczami dzieci i młodzieży"  - K. Mącznik, M. Klimas, P. Barańska, T. Jazgar, Z. Palenta (1a)
  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "Już pięknie czytam" - Alicja Błędowska (1b)
  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Moje miasto" - A. Muńkowiak, P. Mandebura, K. Marciniak, O. Stypiński, M. Plura (2b)
  • I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Nożnej - Klasa 2c
  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie "Przyjaciel Sznupka" - Sz. Muńkowiak, J. Ignaszak (3a)
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym "Stypendiada" - Wojciech Sontowski (3c)
  • Mistrz Dyktanda w Miejskim Konkursie Ortograficznym - Wojciech Sontowski (3c)
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Straszki śląskie" - Natalia Tomiło (4c)
  • Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Historia Polski oczami dzieci i młodzieży" - O. Nyc, W. Michalska (4c)
  • Laureat Ogólnopolskiego konkursu Polonistycznego "Stypendiada"  - Paweł Antlauf (5a)
  • Finalista Ogólnopolskiego konkursu Ortograficznego "Stypendiada"  - Paweł Antlauf (5a)
  • I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Brązowo, ale czy zdrowo"  - Natalia Laskowska (5c)
  • I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Katowice - Ostrawa" - Legendy, mity i opowieście z Katowic i Górnego Śląśka"  - Wiktoria Gajos (5c)
  • II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Katowice - Ostrawa" - Legendy, mity i opowieście z Katowic i Górnego Śląśka"  - Natalia Laskowska (5c)
  • III miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Powódź, pożar dniem czy nocą..."  - Natalia Laskowska (5c)
  • Finalista Konkursu Interdyscypilarnego części humanistycznej - Marek Płaszczymąka (6c)
  • Finalista "Małej Olimpiady Matematycznej" - Kinga Zaskórska (6b)

2009/2010

• Laureat w Ogólnopolskiej Ponadprogramowej Olimpiadzie przedmiotowej z języka Angielskiego "Olimpus" - sesja jesienna - Sławomir Kubas (2A)
  • I Miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piłki Nożnej dla Gimnazjów "Orlik - gram i kibicuje bezpiecznie"
  • I Miejsce w Pucharze Wojewody Śląskiego oraz Śląskiego Kuratora Oświaty w Piłce Nożnej.
  • III Miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Malarskim dla dzieci i młodzieży "Ślaskie straszki - bohaterowie legend,  bajek i przywiarek" zajęła J.Szczypary (1B)
  • II Miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym "Nudna Matematyka" zajął M.Pilch (2A)
  • finalista w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym "Nudna Matematyka" - Sławomir Kubas(2A)
  • II etap XI Wojewódzkiego Dwuosobowego Konkursu z Fizyki dla Gimnazjum - Ryszard Kurka, Rzepa Łukasz