Osiągnięcia uczniów SP-33 w roku szkolnym 2017/2018

PRZEDMIOTOWE

III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym Baltie Christmas 2017 -  Sara Lech z kl. 1b

VI miejsce w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym Baltie Christmas 2017 -  Sandra Szulc z kl. 6c

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego - Pingwin - sesja jesienna - Tymoteusz Baran  kl. 6a.

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie "Początki świata, początki ludzkości" - Dawid Młynek  kl. 7a

Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie "Początki świata, początki ludzkości" - Julia Kierepko z kl. 5d

I miejsce w V Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim "Po drugiej stronie tęczy" - wiersze Marii Konopnickiej - Tymon Augustyniak z kl. 1a.

III miejsce w V Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim "Po drugiej stronie tęczy" - wiersze Marii Konopnickiej - Maksymilian Borgiel z kl. 3b.

Laureatka w  XIV Wojewódzkim Konkursie Poezji Dziecięcej  -  Monika Swędzioł z kl. 4e.

Laureatka w  XIV Wojewódzkim Konkursie Poezji Dziecięcej  -  Alicja Manowska z kl. 4d.

Laureatka w  XIV Wojewódzkim Konkursie Poezji Dziecięcej  -  Magdalena Kycler z kl. 7a.