PRZEDMIOTOWE
- 2 miejsce w kraju, 1 w regionie i 1 w szkole w Międzynarodowym konkursie Języka Angielskiego „The Big Challenge” - Jędrzej Uziel kl. 6d
- Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR MATEMATYCZNY 2015 - Jakub Durczyński kl. 4b (8 miejsce w regionie)
- Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR MATEMATYCZNY 2016 - Jonasz Lebda kl.4b (23 miejsce w regionie)
- Wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR MATEMATYCZNY 2016 - Magdalena Kycler kl. 5a (21 miejsce w regionie)
-
Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Olimpus 2016" - sesja zimowa - Jakub Durczyński kl. 4b
- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Panda” - sesja wiosenna - Tymon Gądzik kl. 5c
- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Panda” - sesja wiosenna - Magdalena Kycler kl. 5a
- II miejsce w Międzyszkolnym Drużynowym Konkursie Matematycznym dla klas 5 – Magdalena Kycler 5a, Dawid Młynek 5a, Igor Parnowski 5b
- Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "Memory Master" - Jakub Durczyński kl. 4b
- Laureatka II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "Memory Master" Magdalena Kycler kl. 5a
- Laureatka II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "Memory Master" Paulina Jasiewicz kl. 6b
- Laureatka III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "Memory Master" Monika Szurko kl. 6b
- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "Memory Master" Agata Kapczyńska kl. 4c
- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "Memory Master" Tymoteusz Baran kl. 4a
- 6 miejsce w regionie w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego "The Big Challenge" - Monika Szurko kl. 6b
- II miejsce w Wojewódzkim Konkursie "Nauka dla ciekawskich" - Emilia Waszczuk z kl. 6b
- II miejsce w Wojewódzkim Konkursie "Nauka dla ciekawskich" - Magdalena Bartoszek z kl. 6b
- I miejsce w Wojewódzkim Konkursie "Nauka dla ciekawskich" - Wiktoria Grześkowiak z kl. 6b
- I miejsce w Wojewódzkim Konkursie "Nauka dla ciekawskich" - Natalia Walczak z kl. 6b
- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Edi Panda z j. polskiego - Magdalena Kycler kl. 5a
- Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie Interdyscyplinarnym „Zuch” - Małgorzata Tomczyk kl. 3a
- Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Interdyscyplinarnym „Zuch” - Przemysław Waltar kl. 3d
- Finalistka w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym „Bajkowe zadania” - Hanna Piosik kl. 3a
- Finalistka w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym „Bajkowe zadania” - Małgorzata Tomczyk kl.3a
- Finalista w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym „Bajkowe zadania” - Bartosz Lorenc kl.3 c
- Finalista w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym „Bajkowe zadania” - Brian Dineen kl. 3c
- Finalista w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym „Bajkowe zadania” - Przemysław Waltar kl.3 d
- II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Na urodzinach u Wandy Chotomskiej” - Otylia Bartoszek kl.3 b
- Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim dla klas trzecich „Śmiechu warte” - Karol Hegenbarth kl.3c
- I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim dla klas trzecich „Śmiechu Warte” – Julia Kierepko kl. 3d
- II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim dla klas trzecich „Śmiechu Warte” - Otylia Bartoszek kl.3b
- III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim dla klas trzecich „Śmiechu Warte” ex aequo - Paulina Dorosińska i Nicola Wacławska kl.3b
- Wyróżnienie i tytuł FINALISTY w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Plusik”- Stypendiada Wczesnoszkolna - Bartosz Kozłowski kl. 3b
- Wyróżnienie i tytuł FINALISTY w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym „Abecadło”- Stypendiada Wczesnoszkolna - Julia Kierepko kl. 3d
- I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy dla kl.II - „Doktor Dolittle i jego zwierzęta” - Karolina Mitura kl.2c
- I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy dla kl.II - „Doktor Dolittle i jego zwierzęta” - Julia Kondla kl.2a
- I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy dla kl.II - „Doktor Dolittle i jego zwierzęta” - Karolina Caboń kl.2c
- II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim w ramach projektu "Miejska Dżungla" - Magdalena Kycler kl. 5a
- Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "O Skrzydło Pegaza" - Oskar Rzeszut kl. 5a
- Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii 2016" - Agata Gębicz kl. 6d
- II miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Maks Matematyczny 2016" - Magdalena Kycler kl. 5a
- Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Olimpus 2016" - Magdalena Kycler kl. 5a
- Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Olimpus 2016" - Jakub Durczyński kl. 4b
- Laureatka w Konkursie Przedmiotowym z Matematyki dla klas VI organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Katowicach - Magdalena Kycler kl. 5a
- III miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "MAT 2016" - Magdalena Kycler kl. 5a
- Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie /matematycznym "Alfik Matematyczny 2015" - Magdalena Kycler kl. 5a
- Laureatka w Wojewódzkim Konkursie Antologii Poezji Dziecięcej - Monika Swędzioł kl. 2b
- Laureatka (I miejsce) w Miejskim Konkursie Literackim „Moje przyrodnicze Katowice” - Julia Kierepko kl.3 d
- Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Olimpus 2015" -Jakub Durczyński kl. 4b
- Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "Memory Master"- Jakub Durczyński
- Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Olimpus 2015"- Magdalena Kycler 5a
- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "Memory Master" - Tymoteusz Baran kl. 4a
- VI miejsce w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym BALTIE CHRISTMAS 2015 - Monika Swędzioł i Maja Maślanka kl. 2b
- Laureatka w Wojewódzkim Konkursie Antologii Poezji Dziecięcej - Magdalena Kycler kl. 5a
- Laureatka w Wojewódzkim Konkursie Antologii Poezji Dziecięcej - Natalia Kupczak kl. 6d
- III miejsce w Wojewódzkim Konkursie "Nudna Matematyka" dla klasV - Magdalena Kycler kl.5a
- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego PINGWIN, sesja jesienna - Magdalena Kycler kl. 5a
- Wyróżnienie w XV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim - Maksymilian Borgiel kl. 1b
ARTYSTYCZNE
- I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kolory lata” – Kamil Frankiewicz kl.3c
- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kolory lata” – Klaudia Frankiewicz kl.2e
- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kolory lata” – Paulina Strzelecka kl.2a
- I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kocham Polskę” (Kategoria FOTOGRAFIA) – Julia Kuc kl.4a
- II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kocham Polskę” (Kategoria PLAKAT) - Alicja Manowska kl.2a
- III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kocham Polskę” (Kategoria PLAKAT) – Julia Kuc kl.4a
- II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kocham Polskę” (Kategoria PLAKAT) – Klaudia Wieczorek kl.6b
- Wyróżnienie i tytuł FINALISTY w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Plastuś” Stypendiada Wczesnoszkolna - Marlena Warwas kl. 2d
-
Wyróżnienie i tytuł FINALISTY w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Plastuś” Stypendiada Wczesnoszkolna - Julia Kondla kl. 2a
-
Wyróżnienie i tytuł FINALISTY w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Plastuś” Stypendiada Wczesnoszkolna - Hanna Turska kl. 3a
-
Wyróżnienie i tytuł FINALISTY w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Plastuś” Stypendiada Wczesnoszkolna - Małgorzata Tomczyk kl. 3a
-
Wyróżnienie i tytuł FINALISTY w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Plastuś” Stypendiada Wczesnoszkolna - Jakub Rzepka kl. 2a
- Wyróżnienie w XVIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "W trosce o nasze bezpieczeństwo" - Weronika Hnatkiewicz z kl. 6c
- Laureatka (II miejsce) w Miejskim Konkursie Plastycznym "Moje przyrodnicze Katowice" - Kinga Langosz kl. 3d
- Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym "Moje przyrodnicze Katowice" - Oliwia Cierpisz kl. 3d
- II miejsce w II Bogucickim Festiwalu Polskiej Piosenki i Młodzieży - Magdalena Cieślar kl. 5a
- II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczo - Plastycznym „Nasi Milusińscy - Pies i Kot " - Magdalena Obońska kl.2c
- III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczo - Plastycznym „Nasi Milusińscy - Pies i Kot" - Kornelia Budzyńska kl.2f
- III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczo - Plastycznym „Nasi Milusińscy - Pies i Kot" - Klaudia Frankiewicz kl.2e
- I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Różne oblicza miłości" - Alicja Manowska kl. 2a
- III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Różne oblicza miłości" - Paulina Frukacz
- III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Różne oblicza miłości" - Magdalena Kozij-Gulińska kl. 2c
- Wyróżnienie w Miejskim Konkursie „Pocztówka z wymarzonych ferii zimowych ze Sznupkiem” - Julia Kondla kl.2a
- Wyróżnienie w Miejskim Konkursie „Pocztówka z wymarzonych ferii zimowych ze Sznupkiem” - Barbara Barseghyan kl.2b
- Wyróżnienie w Miejskim Konkursie „Pocztówka z wymarzonych ferii zimowych ze Sznupkiem” - Kinga Zarzycka kl.2c
- I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kartka dla Mikołaja Kopernika" - Magdalena Kozij-Gulińska kl. 2c
- II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kartka dla Mikołaja Kopernika" - Alicja Manowska kl. 2a
- III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kartka dla Mikołaja Kopernika" - Małgorzata Wierzbicka kl. 1f
- I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Młodych Artystów FAI „Sporty lotnicze w harmonii z naturą" - Karolina Malik kl. 4a
- I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Święta jak malowane” - Alicja Manowska kl.2 a
- III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Portret mojej Mamy” - Magdalena Łukasiewicz kl.1 c
SPORTOWE
- I miejsce w XIX Międzynarodowych Zawodach Pływackich o Puchar MTP Delfin Cieszyn - 50m st. klasycznym i 100m st. klasycznym -
Milena Thamm kl. 5c - I miejsce w II rundzie Międzyszkolnej Ligi Pływackiej - 50 m stylem dowolnym - Ania Węgrzyn
- I miejsce w II rundzie Międzyszkolnej Ligi Pływackiej - 50 m stylem grzbietowym - Agnieszka Czerner
- I miejsce w II rundzie Międzyszkolnej Ligi Pływackiej - 100 m stylem grzbietowym - Amelia Szczepanek
- I miejsce w II rundzie Międzyszkolnej Ligi Pływackiej - 50 m stylem klasycznym - Milena Thamm
- I miejsce w II rundzie Międzyszkolnej Ligi Pływackiej - 100 m stylem zmiennym - Ania Węgrzyn
- I miejsce w Mistrzostwach Katowic w pływaniu – 25 m stylem klasycznym - Thamm Milena
- I miejsce w Mistrzostwach Katowic w pływaniu – 50 m stylem grzbietowym - Kalaga Oliwia
- I miejsce w Mistrzostwach Katowic w pływaniu – 50 m stylem motylkowym - Gębicz Agata
- I miejsce w Mistrzostwach Katowic w pływaniu – 50 m stylem grzbietowym - Szczepanek Amelia
- I miejsce w Mistrzostwach Katowic w pływaniu – 50 m stylem dowolnym - Kalamłacki Jakub
- I miejsce w Mistrzostwach Katowic w pływaniu – 25 m stylem grzbietowym - Czerner Agnieszka
- I miejsce w Mistrzostwach Katowic w pływaniu – 25 m stylem klasycznym - Thamm Michalina
- I miejsce w pływaniu w konkurencji 50 m. stylem klasycznym w zawodach rejonowych w Pałacu Młodzieży - Oliwia Bosowska kl.5a
- II miejsce w III edycji Mitingu Pływackiegi w Zabrzu - Gębicz Agata kl. 6d
- III miejsce w III edycji Mitingu Pływackiegi w Zabrzu - Czerner Agnieszka kl. 5c
- III miejsce w III edycji Mitingu Pływackiegi w Zabrzu - Kolakowska Weronika kl. 6d
- II miejsce w III edycji Mitingu Pływackiegi w Zabrzu - Thamm Milena kl.5c
- II miejsce w Mistrzostwach Śląska Młodzików na 50 m stylem klasycznym - Thamm Milena kl.5c
- I miejsce i II miejsce w IV Międzynarodowym Mityngu Pływackim w Rybniku - Thamm Milena kl.5c
- III miejsce w IV Międzynarodowym Mityngu Pływackim w Rybniku - Gębicz Agata kl. 6d
- II miejsce w IV Międzynarodowym Mityngu Pływackim w Rybniku – sztafeta 4x50 zmienny kobiet (W. Kolakowska, A. Gębicz, O. Kalaga. M. Thamm)
- I miejsce III Runda Międzyszkolnej Ligi Pływackiej – 25 m stylem grzbietowym - Alicja Manowska kl. 2a
- III miejsce w Drużynowym Turnieju Szachowym o Mistrzostwo Katowic Szkół Podstawowych - Magdalena Kycler kl.5a, Błażej Babczyński kl. 5a, Igor Parnowski kl. 5b, Tymon Gądzik kl. 5c, Leonard Laskowski kl. 5 c
- II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Pływackim - Alicja Manowska kl.2a