Ułatwienia dostępu

Osiągnięcia uczniów SP-33 w roku szkolnym 2013/2014

PRZEDMIOTOWE:

• Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego z Elementami Historii dla uczniów szkół podstawowych województwa śląkiego - Wojciech Sontowski z klasy 6c

• Finalista  XIV Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "Bajkowe Zadanie" - Tymon Gądzik i Magdalena Kycler

• I miejsce w Międzynarodowym Twórczym Konkursie Programistycznym Wielkanoc 2014 w etapie krajowym i V miejsce w etapie międzynarodowym zajęły uczennice: Julia Linowska i Martyna Madej z klasy 3b

• II miejsce w Międzynarodowym Twórczym Konkursie Programistycznym Christmas 2013 w etapie krajowym i VI miejsce w etapie międzynarodowym zajął Igor Parnowski,  uczeń klasy 3b

ARTYSTYCZNE:

• I miejsce w VI Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Break Dance, Street Dance i Hip Hop w kategorii Hip Hop Formacje - tancerze do lat 13 dla "Wiolinek"

• III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego "World Dance Sosnowiec 2014" dla "Wiolinek"