Ułatwienia dostępu

Let’s Go Higher

23 maja grupa „Let’s Go Higher” po raz kolejny wyruszyła na beskidzki szlak. Tym razem rozpoczęliśmy naszą wędrówkę w Rajczy, skąd niebieskim szlakiem dotarliśmy na Halę Boraczą. Tam, przy pięknej pogodzie, mieliśmy czas na odpoczynek, podziwianie górskich widoków oraz – tradycyjnie – grę w ringo. Następnie zielonym szlakiem zeszliśmy do Milówki, skąd pociągiem wróciliśmy do Katowic. Był to kolejny udany wyjazd, który dostarczył nam wielu pozytywnych wrażeń i pozwolił aktywnie spędzić czas na łonie natury.

01

02

do góry