II SALON GIER PLANSZOWYCH...GRY HISTORYCZNE W ROLI GŁÓWNEJ
Po sukcesie spędzania czasu przerwy przy grach planszowych Szkolny Klub Wolontariatu zorganizował II Salon Gier Planszowych dla klas 6-8. Tym razem na przerwach dominowały gry historyczne, które zaprezentował p. Jarosław Krajniewski, szef Klubu Gier Historycznych Śląskiego Centrum Wolności i Solidarności. Szczególnie dużym zainteresowanie cieszyły się gry wśród uczniów klas 8. Sekcję szachową wspomagała p.Izabela Chwastek, nauczyciel naszej szkoły.
Planujemy następne edycje pomysłowego spędzania czasu pomiędzy lekcjami.

