Popojutrze 2.0

math

POPOJUTRZE 2.0 to jedyny inkubator w Polsce wybrany przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej do wspierania Innowacji Społecznych w obszarze „KSZTAŁCENIE”.
Nauczyciele matematyki naszej szkoły Pani Paulina Worsztynowicz oraz Pan Grzegorz Juranek przez rok pracowali nad stworzeniem aplikacji do generowania kart pracy z matematyki w języku angielskim. UDAŁO SIĘ ! Już jest - aplikacja MathTime. Aplikacja powstała dzięki grantowi, który udało się zdobyć na ten cel. Autorzy tej innowacji w ostatni czwartek 16.02.2023 przedstawiali swój projekt przed wielką Komisją Oceny Wniosków i czekają na wyniki, który projekt zostanie upowszechniony. Trzymamy kciuki za projekt, który powstał w naszej szkole i już teraz gratulujemy wspaniałej inicjatywy, dzięki której nasi uczniowie klasy dwujęzycznej będą mogli poznawać matematykę w jeszcze lepszy sposób.

matem