Drużyna Odysei Umysłu zaprasza Was do wspólnej zabawy!

Oto nasza propozycja na  trudny czas.
Uśmiechajmy się do siebie, bądźmy twórczy i bądźmy razem!
Uśmiechamy się i umieszczamy uśmiech na mapie aby można było go znaleźć i odwzajemnić:)

smile odyseja

Uśmiech może być narysowany kredą na asfalcie, może być ułożony z kwiatów na łące albo  ulepiony z plasteliny w domu.
Pomysłów na pewno Wam nie zabraknie!

Orzesze  Usmiech z Pogorzelicy

Ważne, żeby umieścić go na naszej mapie:)

Przybywa Waszych uśmiechów!! Wspaniale! Oto kilka - dla inspiracji:

unnamed kopia  IMG 20200427 142530 kopia uśmiech kopia

kamyczki czy muszelki

Lego uśmiech kopia  kreatywnie i radosnie  IMG 20200427 143627 kopia

zdrowy usmiech fb

Pierwsza w naszej szkole drużyna Odysei Umysłu powstała w grudniu 2016 roku. Tworzą ją: Marta Bromboszcz, Jakub Durczyński, Wiktoria Kowalczyk, Jonasz Lebda, Julia MIkołajewska i Wiktoria Wódka

Odyseja1

odyseja grafika

ODYSEJA UMYSŁU®

to międzynarodowy program edukacyjny realizowany w formie konkursu, którego celem jest rozwój kompetencji uczniów w zakresie aktywnego uczenia się, stosowania wiedzy w praktyce, kreatywnego i krytycznego myślenia oraz pracy zespołowej. Program angażuje drużyny  w proces twórczego rozwiązywania problemów rozbieżnych, czyli takich, które rozwiązać można na wiele sposobów.

Co roku w programie udział bierze  kilkadziesiąt tysięcy młodych ludzi z całego świata - uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich i studenci. Patronat nad krajową edycją konkursu od 10. lat sprawuje Minister Edukacji Narodowej. Więcej informacji na stronie projektu http://odyseja.org