19. 06. 30

To był intensywny rok czas zabawy, nauki, zawierania  nowych przyjaźni, wspólnych działań, konkursów,  dzielenia się z innymi przygotowywanie występów dla seniorów i prezentów, pisanie i tworzenie kartek urodzinowych dla chorych dzieci. Od kwietnia braliśmy  także udział w   Międzynarodowym projekcie  Edukacyjnym „Piękna Nasza Polska Cała”-  co miesiąc realizowaliśmy kolejne zadania – czytaliśmy Legendy Polskie, poznawaliśmy ciekawostki o Polsce i naszych sąsiadach i wiele innych, wyzwań czekało na nas…

Przez cały rok także dzieci  uczestnicząc w różnych wydarzeniach, pomagając, wspierając różnorodne działania zbierały punkty w świetlicowym programie „ Złoty Świetlik”

Wszystkim gratulujemy

Najwięcej  punktów uzbierali:

1. Tamara Kuczyńska 670 pkt – klasa III
  1. Karolina Świeczka 610 pkt – klasa I
  1. Hanna Data 440 pkt – klasa III
  1. Hanna Widera 380 - klasa I

Gratulujemy i zapraszamy do wspólnej zabawy  od września.

Wszystkim życzymy odpoczynku i bezpiecznych wakacji.

Rodzicom dziękujemy za wspieranie  naszych działań, uśmiech i dobre słowo.

19. 05. 30

Choć deszcz pada już od rana, u nas w świetlicy świetna zabawa.

19. 05. 27

Gratulujemy Hannie Dacie  zajęcia I miejsca w Ogólnopolskim konkursie dla świetlic „Ginące zawody”.

19. 04. 05

W świetlicy   możemy mile spędzić czas,  rozwijać swoje zainteresowania.

Z klocków tworzymy cuda,  zajęcia sportowe – ruch to zdrowie,

w kąciku kreatywnym wycinamy, kleimy, tworzymy, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie….

Przygotowujemy się także do różnych konkursów, każdy  może znaleźć coś dla siebie.

19. 04. 05

Z okazji Dnia Kobiet dzieci przygotowały wiosenne kwiaty, którymi obdarowały  Panie pracujące w szkole. Wszystkim Paniom życzymy zdrowia i uśmiechu.

19. 04. 05

W świetlicy obchodziliśmy Dzień Dentysty, rozmawialiśmy o tym dlaczego należy dbać o zęby oraz regularnie odwiedzać stomatologa.

19. 04. 05

Gratulujemy  uczniom naszej szkoły, którzy zostali laureatami w Miejskim konkursie profilaktycznym „Bezpieczne Dziecko – Przyjaciel Sznupka” w kategorii klas I- IV

I miejsce – Hanna Data z klasy III b

II miejsce – Tymon Glib z klasy III b

I miejsce Oliwia Kaczmarek z klasy IV b

2a  1a  3a

19. 04. 05

Z utęsknieniem czekamy na wiosnę, by pożegnać ciepłe ubrania, móc podziwiać zielone drzewa i kwitnące kwiaty.

W świetlicy  trwają  intensywne przygotowania.

5       6

7       8

19. 04. 05

Świetlica po raz drugi włączyła  się do akcji pisania kartek urodzinowych.

Marzeniem Kacperka, który kończy właśnie 9 lat było dostać dużo kartek urodzinowych z różnych stron Polski.

Chłopiec jest bardzo ciężko chory i niestety to już jego czwarte urodziny, które spędzi w szpitalu, dlatego postanowiliśmy dołączyć do akcji i razem zrobić coś dobrego.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji.

Kacperkowi życzymy dużo zdrowia i wszelkiego dobra.

19. 03. 06

W świetlicy wielka wrzawa, praca śmiga już od rana. Dzieci kartki projektują, tak Dzień Kobiet celebrują.

19. 03. 04

Zgodnie z tradycją w tłusty czwartek piecze i zajada się pączkami. Dzieci miały okazję przygotować swojego własnego  papierowego pączka według pomysłu, z lukrem z posypką lub bez. Było sporo  śmiechu i zabawy. Dzieci stwierdziły, że zużyły dużo mąki i oleju.

19. 03. 04

Dziś można było trochę cofnąć się w czasie, poznać dinozaury, które dawno temu żyły na ziemi.

19. 03. 04

W poniedziałek w świetlicy obchodziliśmy Dzień Kota - rozmawialiśmy jak należy dbać o swojego pupila. Czy jest to tylko przyjemność czy także obowiązek? Zaprojektowaliśmy  także swoje wymarzone koty.

19. 02. 08

Nasi uczniowie w trakcie pobytu w świetlicy mają okazję do zabaw ruchowych, w których chętnie uczestniczą.

8.02 w Międzynarodowy Dzień Pizzy uczniowie wykonali pyszne kawałki włoskiego przysmaku.

19. 02. 08

Z uwagi na zbliżające się ferie zimowe, wychowawcy świetlicy przeprowadzili z uczniami pogadankę na temat zasad

bezpieczeństwa w trakcie zabaw na śniegu. Nauczyciele przedstawili prezentację multimedialną, która informowała

o zagrożeniach oraz sposobach radzenia sobie w sytuacjach trudnych. Zostały przypomniane numery alarmowe.