Kolędowanie w Klubie Seniora

18. 12. 15

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, 14 grudnia nasze Anioly tj.: Patrycja Duda, Lila Cybulska, Kornelia Parczyk, Julia Sowińska, Natasza Mikołajczyk, Tymon Augustyniak, Małgosia Kostka, Hania Widera i Marta Lewandowska zaprezentowały się artystycznie w Osiedlowym Klubie ,,Plus" pod opieką p. Katarzyny Wyrobek - Rak i p. Anny Supińskiej. Zaangażowanie dzieci opłaciło się, gdyż zebrani goście z Klubu Seniora byli pod ogromnym wrażeniem. Wspólne kolędowanie wywołało uśmiech i wzruszenie na twarzach zgromadzonych gości. Każdy mógł chociaż na chwilę poczuć magię świąt. Na zakończenie dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane, świąteczne upominki, przygotowane pod opieką p. Honoraty Noras i p. Agnieszki Ścierskiej.

2  34  5 1  6